Eset Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium, kapsamlı bir güvenlik paketidir. Bilgisayarlar, mobil cihazlar ve tabletler için antivirüs koruması sağlar. Ayrıca, çevrimiçi bankacılık işlemleri, şifre yönetimi ve kişisel verilerin korunması gibi ek güvenlik özellikleri sunar.

Orijinal fiyat: 399₺.Şu andaki fiyat: 199₺.

⤷ MÜŞTERİ YORUMLARI

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

⤷ ÜRÜN DETAYLARI

ESET Smart Security Premium, çevrimiçi ve çevrimdışı tehditlere karşı kapsamlı bir koruma sağlayan bir güvenlik yazılımıdır. Bilgisayarlar, mobil cihazlar ve tabletler için gelişmiş antivirüs koruması sunmanın yanı sıra çeşitli ek güvenlik özellikleri içerir.

Bu yazılım, bilgisayarlarınızı, telefonlarınızı veya tabletlerinizi zararlı yazılımlardan korumak için güçlü bir antivirüs motoru kullanır. Gerçek zamanlı virüs taraması, bilgisayarınızı anında koruma altına alır ve zararlı yazılımları engeller. Ayrıca, zararlı web sitelerine karşı koruma sağlayan web tarayıcı eklentisi ile çevrimiçi taramalarda da güvenliği artırır.

ESET Smart Security Premium, çevrimiçi gizliliği korumak için çeşitli araçlar sunar. Güvenli bankacılık ve ödeme koruması özellikleri, çevrimiçi alışveriş ve bankacılık işlemlerinizin güvenliğini sağlar. Ayrıca, kişisel verilerinizi korumak ve çevrimiçi izlerinizi gizlemek için gizlilik araçları da bulunur.

Bu yazılım aynı zamanda çevrimiçi tehditlerden korunma dışında çocuk güvenliği özelliklerine de odaklanmıştır. Ebeveyn denetimleri, ebeveynlerin çocukların çevrimiçi etkinliklerini izlemesine ve sınırlamasına olanak tanır. Ayrıca, çocuklarınızın internet erişimini yönetmek ve zararlı içeriklere karşı korumak için güvenli arama ve filtreleme seçenekleri sunar.